Tani wynajem samochodow Warna lotnisko.

Warna Piękne miasto i najbardziej pożądana osada do życia w Bułgarii. Położenie wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, a także bogate zasoby naturalne sprawiają, że jest to jeden z najbardziej znanych kurortów w Europie i największy w regionie Morza Czarnego. Jednocześnie jest to skrzyżowanie Bliskiego Wschodu i Europy Zachodniej. Stacja morska, Ogród Morski, Katedra i Most Asparuhov to niewielka część zabytków Warny.

 

Wynajmij samochód Warna - po mieście lub na zakupy.

 

Szczególnie przyjemny jest spacer wzdłuż głównej ulicy, pełnej restauracji i kawiarni, która prowadzi bezpośrednio na plażę. Świątynia „Święte Wniebowzięcie Theotokos” - Warna

Budowa świątyni rozpoczęła się w 1880 roku pod patronatem państwa rosyjskiego. Dziś katedra jest punktem wyjścia dla turystów i mieszkańców Warny. Imponująca i kolosalna fasada robi wrażenie na wszystkich. Wnętrze jest nie mniej niezwykłe. Wszędzie są malowidła ścienne, malowidła ścienne i piękne ikony, które witają odwiedzających świątynię. Według projektu katedry wielu rzemieślników pracuje nad modelem świątyni Peterhof w Petersburgu.

 

Wynajem samochodów Warna - w odległości kilku kilometrów można zobaczyć krajobrazy z innej epoki

 

Pokonaj Kameni - Warna.

Kamienne formacje powstały ponad 50 milionów lat temu. Są one częścią małej piaszczysto-żwirowej pustyni w Warnie - wyjątkowe zjawisko i jedyne w Europie. Niektóre z tych wapiennych formacji piaskowych osiągają wysokość około 6 metrów. Pobiti Kamani to pierwsza oficjalnie uznana i chroniona państwowa atrakcja przyrodnicza w Bułgarii. Stało się to w 1937 roku.

 

Oddzwoń do naszego personelu - wynająć samochód Warna od Star wynająć samochód i odwiedzić

 

Wynajem samochodu w Warna Lotnska.

 

Rzymskie zakazy Warny.

 

Łaźnie rzymskie w Warnie to nie tylko największe łazienki tego czasu na Bałkanach, ale także czwarte co do wielkości terytorium tego typu na świecie. W rzeczywistości jest to największy publiczny budynek zabytkowy zbudowany w regionie. Łaźnie pochodzą z pierwszego wieku, a dopiero po dwóch stuleciach przestają pełnić funkcje publicznych łazienek i miejsca do dyskusji na tematy publiczne.

 

W Imperium Rzymskim mężczyźni i kobiety nie mogą korzystać z jednej łazienki. Zazwyczaj kąpiele były podzielone, ponieważ były osobne wejścia. W łazience w Warnie zastosowano jednak inny rodzaj separacji. Do południa kobiety odwiedzają łaźnie, ponieważ mężczyźni w tym czasie byli nadal zajęci i poszli do pracy. Od południa do późnego wieczora mężczyźni mogli dyskutować na tematy społeczne, dbając o komfort swoich ciał. Łazienki miały oddzielny pokój, w którym mężczyźni mogli przechowywać swoje kosztowności w magazynie, aby ich panowie mogli zabrać ze sobą wszystkie swoje rzeczy natychmiast po pracy.

 

Budynek został zbudowany przy użyciu specjalnej technologii - kamienny mur był naprzemiennie z cegieł glinianych o grubości pięciu lub sześciu linii. I był bogato ozdobiony mozaikami i marmurowymi literami. Aby zwiedzić rzymskie łaźnie dzisiaj, musisz uiścić opłatę za wstęp w wysokości 5 lewów lub około 2,5 euro. Wanny są otwarte codziennie od 9 rano do 10 wieczorem. Z wyjątkiem poniedziałku i niedzieli, kiedy kąpiele są otwarte od 9 rano do 6 wieczorem. m. Istnieje również możliwość zarezerwowania wycieczki, która naprawdę ożywi ruiny na twoich oczach.

W pobliżu znajdują się również małe łaźnie rzymskie, które służyły starożytnej Odessos / starej nazwie nowoczesnej Warny / przez 3-4 wieki naszej ery.

 

Niezapomniany dzień za pomocą zaledwie kilku kliknięć na naszej stronie, a będziesz miał swobodę odkrywania pięknej Warny i poznawania jej historii.

www.rentacar-burgas.com lub zadzwoń +359894737290, Wypozyczyc samochodu Warna.

 

 

 

 

 

wynajem samochodu Warna