Tani wynajem samochodu Sozopol Bulgarii.

 

 

„Miasto zbawienia” - Sozopol, z populacją około 5000 osób, jest najstarszym miastem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Położone 34 kilometry na południe od Burgas, na dwóch skalistych półwyspach i trzech wyspach, miasto prześledziło tysiącletnią historię wybrzeża Morza Czarnego w 610 rpne. Zapalenie szpiku, założone przez Greków, kolonię Apollonii, rozkwitło jako miasto pośrednie między światem greckim i trackim.

 

Wynajem samochodów Sozopol.

 

 

Ten ostatni nazywa się Sozopol / Savior / i żyje nieprzerwanie od ponad 2600 lat. Położenie na cienkim skalistym półwyspie sprawia, że ​​jego krajobraz jest bardzo malowniczy i interesujący. Obecnie jest popularnym kurortem plażowym, słynącym z czystych piaszczystych plaż i charakterystycznych XIX-wiecznych kamiennych i drewnianych domów.

 

Wynajem samochodu Sozopol z bezpłatnymi fotelikami dla dzieci i bezpłatnym drugim kierowcą, bez depozytu.

 

 

 Dziś to urocze miejsce jest ośrodkiem turystycznym, słynącym z gościnności, wyjątkowych wąskich uliczek z kamiennymi i drewnianymi domami z XIX wieku oraz pięknej letniej pogody. Poza letnimi miesiącami Sozopol jest spokojnym i romantycznym miasteczkiem rybackim. To sprawia, że ​​jest bardzo atrakcyjny dla osób o różnych zainteresowaniach. Na nadmorskich ulicach znajduje się kilka małych restauracji i kawiarni ze wspaniałym widokiem na zatokę i port.

 

Tani wynajem aut Sozopol!

 

 

 

 

 

 

 

wynajem samochody Sozopol