Tani wynajem samochodu Obzor Bulgarii.

 

Wypożyczalnia samochodów Obzor z Star Rent Car Bułgaria bez karty kredytowej.

 

Obzor znajduje się w gminie Nesebyr w południowo-wschodniej Bułgarii. Miasto jest jedną z ulubionych nadmorskich wiosek wielu Bułgarów i obcokrajowców. Położone jest w połowie drogi między Burgas (73 km) a Warną (65 km). Obzor jest jednym z najczęściej odwiedzanych nadmorskich kurortów w Bułgarii. Unikalne połączenie morza i gór przyciąga coraz więcej turystów. Wynajem samochodu Obzor Bulgarii bez zabezpieczeń, zapewniamy foteliki dla dzieci oraz bezpłatny drugi kierowca.

Jeśli kochasz morze i góry, a ceny są niewiarygodne, naturalne krajobrazy, Obzor to miejsce na pełne wakacje. Obzor to jedna z najdłuższych plaż - około 6 km, między kurortami Słoneczny Brzeg i Złote Piaski.

Na niezapomniane wakacje Obzor oferuje idealne warunki. Czyste powietrze, złote plaże, wygodne hotele, liczne atrakcje, wydarzenia kulturalne. Obzor pełen niesamowitych rodzinnych hoteli, komfortowych pensjonatów. Dzięki niesamowitym plażom, które mają również wystarczająco długi i szeroki Obzor stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych letnich miejsc.

Plaża obok Obzoru rozciąga się między Cape St. Atanas i Cape Mona Petra. Szczególnie atrakcyjna jest południowa plaża i plaże Irakli. Na terytorium Obzoru i Góry Emin znajdują się liczne znaleziska archeologiczne z czasów trackich. Okolica jest pełna dzikich owoców i cennych ziół. Każdy turysta powinien zobaczyć legendarny Cape Emine i Cape St. Nicholas. Tam Stara Planina spotyka się z morzem. Są wspaniałe widoki, które mogą zachwycić każdego odwiedzającego. Wynajem samochodu Obzor - od Star Rent A Car - dobry wybór na wymarzone wakacje w Obzore.

 

Wynajem samochodów Obzor z pełnym ubezpieczeniem w najlepszych cenach bez karty kredytowej. Wystarczy oddzwonić pod numer +359894737290, a nasz pracownik wybierze najbardziej odpowiednią opcję.

 

 

 

 

wynajem samochody Obzor