Tani wynajem samochodu Balchik Bulgarii.

 

Wakacje w Bałcziku - obiecuje długie i pełne wakacje. Tutaj znajdziesz ciekawe zabytki, miejsca rozrywki i rekreacji na naszym pięknym Morzu Czarnym - hotele, pensjonaty, wille, apartamenty. Bałczik to małe miasteczko położone wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego.

 

Wynajem samochodów Bałczik od firmy Starówynajmuje samochód Balchik bez pośredników, bez dodatkowych opłat.

 Bałczik znajduje się w północno-wschodniej Bułgarii. Aby wybrać odpoczynek i odpoczynek w Bałcziku, musisz upewnić się o jego cechach i możliwościach.

Wakacje w Bałcziku staną się niezapomnianym wydarzeniem, gdy poznasz zabytki, które możesz odwiedzić, gdy będziesz miał okazję cieszyć się tysiącami przyjemności i rozrywek, gdy odpoczynek i relaks są w pełni gwarantowane.

 

Wynajmij samochód w Bałcziku - odwiedź najpiękniejszy ogród w Bułgarii.

 

Biorąc pod uwagę setki narodowych zabytków w Bałcziku, można odwiedzić dwa: kompleks pałacowo-architektoniczno-parkowy jest letnią rezydencją królowej Marii (Rumuński). Zachowane i utrzymywane przez Ministerstwo Kultury jako baza kreatywna. Ogród botaniczny zachwyca setkami unikalnych gatunków. Zachował gatunki kaktusów, obfitości i różnorodności w Monako. Pałac i Ogrody Botaniczne są znakiem rozpoznawczym Bałcziku, który przyciąga i robi wrażenie na każdym przybyszu w tej części kraju na relaks. Mieszkańcy Bałczika mogą odwiedzić muzeum, w którym zachowały się ciekawe znaleziska sprzed kilku wieków.

 

Nie ominie ich kompleks etnograficzny i renesansowy. W Bałcziku znajdują się trzy kościoły i meczet, galeria sztuki, a najbardziej pamiętna jest świątynia bogini matki Cybele, położona w centrum miasta. Świątynia zawiera ponad osiemnaście marmurowych tablic bogini i starożytne greckie inskrypcje.

 

Wypożyczalnia samochodów Bałczik od Star wypożyczyć samochód - bez kierowcy, z pełnym ubezpieczeniem, podatkiem drogowym i fotelikami dziecięcymi.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie Bałczika znajdują się trzy nowoczesne pola golfowe.

 

W regionie są inne ciekawe miejsca - wioska Kranevo, skalista stolica Bułgarii - miasto Kavarna, a także wiele kempingów. W pobliżu znajduje się także rezerwat twierdzy Kaliakra. Bałczik i otaczający go region oferują różne opcje zakwaterowania, wyżywienia i rozrywki.

 

Nie ma jednak wątpliwości, że Bałczik jest najbardziej popularny ze względu na możliwości turystyki morskiej. Piękne plaże w mieście, a także świeża przyroda przyciągają wielu turystów w miesiącach letnich.

 

Wakacje wszystkich, którzy zdecydują się spędzić wakacje na Bałcziku, będą niezapomnianym wspomnieniem, jeśli chodzi o gościnność i udogodnienia, z których będzie mógł korzystać.

 

 Star Rent a Car oferuje wynajem samochodów w Bałcziku za pełnoprawne zakwaterowanie w tym magnetycznym mieście.

 

 

 

 

 

wynajem samochody Balchik