Rent a car Burgas Bulgaria

Tani wynajem samochodu Burgas. Burgas Lotnisko wypozyczalnia samochodow

+359 894 73 72 90   

STAR Rent A Car Burgas oferuje wynajem samochodów w rejonie Burgas i we wszystkich kurortach Morza Czarnego w Bułgarii. Wynajem samochodu na lotnisku w Burgas 24 godziny. Oferowane samochody są w klasie małych, średnich, kompaktowych, posiadłościach i pełnowymiarowych. Do każdego samochodu możesz poprosić o foteliki dziecięce lub GPS. Samochód można dostarczyć do hotelu lub na lotnisko. Star rent a car Burgas działają w Sozopolu, Chernomoretz, Primorsko, Tzarevo, Sarafovo, Pomorie, Aheloy, Ravda, Nessebar, Słoneczny Brzeg, Obzor, Byala. Wynajem samochodu Burgas.

 

Firma „Wynajem samochodu Burgas” rozpoczęła pracę w 2008 roku. Nasza główna wypożyczalnia samochodów znajduje się w pobliżu lotniska w Burgas. Tutaj oferujemy wybór wielu nowoczesnych samochodów różnych klas. Dla Twojej wygody możemy wysłać samochód w dowolne miejsce w mieście Burgas lub w pobliskich kurortach.

 

W naszej flocie znajdują się ekonomiczne i niedrogie samochody klasy ekonomicznej i komfortu, klasy biznesowej, duży wybór przejezdnych SUV-ów i niezawodne zwrotnice. Dla podróżujących z dziećmi jesteśmy gotowi zaoferować minivany i minibusy z przestronnym wnętrzem i pojemnym bagażnikiem, wyposażonym w foteliki dla dzieci. Wszystkie samochody są regularnie serwisowane i są w doskonałym stanie, który jest dokładnie monitorowany przez nasz własny serwis techniczny.

Tani wynajem samochodow Burgas.

 

Jeśli chcesz, w pojeździe można zainstalować nawigatora, router Wi-Fi lub rejestrator DVR. Pełna lista wyposażenia dodatkowego jest dostępna przy zamówieniu samochodu. Oferujemy samochody do wynajęcia w dowolnym celu, czy to rodzinna wycieczka do jednego z kurortów Burgas, poważna wyprawa turystyczna lub spotkanie partnerów biznesowych.

 

Dlaczego warto wybrać naszą usługę? To proste! Wśród firm zajmujących się wynajmem samochodów w Burgas jako jedyni posiadamy własną usługę rezerwacji samochodów z szybkim potwierdzeniem zamówienia. Oznacza to, że nie będziesz mieć sytuacji, w której zamówiony samochód będzie niedostępny do wynajęcia w podanych terminach lub koszt jego wynajmu niespodziewanie wzrośnie. Pracujemy bez pośredników, dzięki czemu możemy zaoferować najlepsze warunki i najkorzystniejsze ceny, a także zagwarantować brak dodatkowych opłat i opłat (podatek lotniskowy, opony zimowe, dodatkowa opłata za brak wstępnego zamówienia itp.). Po zarezerwowaniu samochodu na naszej stronie otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie zamówienia ze stałą ceną.

 

Dla wygody i wygody podczas podróży po Burgas nie musisz się martwić o odległości i możliwość powierzenia zarządzania dodatkowemu kierowcy. Miło nam poinformować, że usługa „Dodatkowy kierowca” jest bezpłatna.

 

Transfery z lotniska i na lotnisko Burgas lotnisko +359894737290