Tani wynajem samochodu Słonecznym Brzegu Bulgarii.

 

Słoneczny Brzeg to duży nadmorski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, położony około 35 km na północ od Burgas w gminie Nesebyr w prowincji Burgas. Jest to największy i najpopularniejszy kurort w Bułgarii, z ponad 200 hotelami z ponad 300 000 łóżek. Istnieje również 130 restauracji i liczne bary z muzyką na żywo, puby, kluby nocne, dyskoteki, kawiarnie. Przez lata podlegał ciągłej ekspansji. W ostatnich latach naprawiono prawie całą bazę hotelową, zbudowano kilka nowych luksusowych hoteli, a także wiele kompleksów mieszkalnych.

 

Najlepsze usługi wynajmu samochodów w Słonecznym Brzegu. Wynajem samochodu Słoneczny Brzeg z pełnym ubezpieczeniem, bez depozytu, bez odliczeń i bez karty kredytowej.

 

W lecie ośrodek jest domem dla wielu tysięcy turystów. Główny pas drapaczy chmur rozciąga się wzdłuż szerokiej zatoki między Świętym Własem i Nesebyrem. Ośrodek rozciąga się wzdłuż pięknej półkolistej zatoki z widokiem na wschód. Morze i góry, zamknięte od północy przez opadające grzbiety łańcucha bałkańskiego, harmonijnie się łączą. Na południu leży niewielki półwysep, na którym znajduje się starożytne miasto Nesebyr - architektoniczny i historyczny zabytek kultury bułgarskiej i światowej. Słoneczny Brzeg jest właścicielem prestiżowej nagrody BLUE FLAG Award za udowodnione korzyści środowiskowe na wybrzeżu Morza Czarnego. Jest to jedno z niewielu miejsc na wybrzeżu Morza Czarnego, gdzie nadal można zobaczyć prawdziwe dobrze uformowane wydmy, z których najpiękniejsze znajdują się w południowej części kurortu.

 

Wynajem samochodów Słoneczny Brzeg z firmą Star Rent A Car.

Wynajem samochodów Słoneczny Brzeg z naszą firmą to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny - wygoda i najlepsza obsługa.

 

 

 

 

 

 

wynajem samochody Słonecznym Brzegu